„Príroda vždy vytvorí to najlepšie z toho, čo je možné. ”
Aristoteles

Našu prácu milujeme

Siwaterra nie je len obchod, ale našou snahou je spojiť sa so zákazníkmi, odovzdať im našu pozitívnu energiu a rady.

Handmade

Všetky naše prírodné dekorácie sú ručne vyrábané s láskou a s použitím tých najkvalitnejších materiálov tak, aby pohladili oko aj dušu.

O nás

Siwatera plant ateliér vznikol s myšlienkou priniesť do tohto uponáhľaného sveta viac pozitívnej energie  v podobe rastlín a živých dekorácii, ktoré dokážu skrášliť každý priestor.

Rastliny majú pozitívny vplyv na naše fyzické a duševné zdravie, čistia vzduch, vyžarujú jemné vibrácie a robia nás šťastnejšími a zdravšími. Rastliny a kvety sú inteligentné bytosti, pôsobia na naše podvedomie, vytvárajú veľmi príjemnú atmosféru, nabíjajú nás pozitívnou energiou a spájajú nás s prírodou. Pestovanie rastlín je skvelé hobby, ktoré rozvíja našu kreativitu a učí nás k láske k prírode.  Mojím poslaním je priniesť každému bez ohľadu na to,  kde žije  alebo ako žije kontakt s prírodou.

Verím, že pri návšteve nášho kamenného obchodíku na chvíľu zabudnete na vaše starosti a pokocháte sa krásou prírody, ktorú u nás nájdete. Veľmi si želám, aby si každý z Vás vedel u nás vybrať niečo pre potešenie oka a duše , či už to bude niečo väčšie, alebo drobná maličkosť.  Dôležité je, aby ste mali z toho radosť , či už to bude pre vás, alebo si u nás vyberiete darček, ktorým niekoho potešíte.

Všetky dekorácie sú ručne vyrábane s láskou pre Vás ...

S láskou Monika König

Náš tím

Monika Varšová a Kevin Bodnár

SIWATERRA

Ponúkame Vám...

RASTLINNÉ TERÁRIÁ
AROMATERAPIA
JAPONSKÉ KOKEDAMY
MACHOVÉ STENY
MACHOVÉ OBRAZY
IZBOVÉ RASTLINY
Prehrať video

Naša nová predajňa je otvorená

Príďte si nás pozrieť v Košiciach. Hlavná 21 - Halmiho dvor č. 20. Tešíme sa na Vás!

Prehrať video

Rastlinné teráriá, Japonské kokedamy, Machové obrazy a viac

Sledujte nás aj na instagrame @siwaterra